Autoelektryk

Jeśli zapali Ci się kontrolka niewystarczającego doładowania akumulatora, awarii świateł zewnętrznych, czy układu elektroniki pojazdu. Jeśli w trasie zauważysz, że światła zaczynają przygasać, radio dziwnie cichnie, a przy ruszaniu samochód traci zapłon. Jeśli nie możesz odpalić auta lub po przekręceniu kluczyka usłyszysz tylko charakterystyczne „pyk”. W każdej z tych sytuacji, jak i w przypadku innych problemów z elektryką w aucie, zadzwoń po nas!

Tego rodzaju awarie wymagają zaangażowania specjalisty. Szczególnie, że samochody wyposażane są teraz w coraz bardziej skomplikowane systemy sterowania podzespołami.

Każdy zatrudniony w naszej firmie auto-elektryk to specjalista w swoim fachu, który do dyspozycji ma nie tylko wiedzę i doświadczenie, lecz także profesjonalny sprzęt diagnostyczny i narzędzia. Naszym Klientom pomagamy w nagłych wypadkach całodobowo, 7 dni w tygodniu, bezpośrednio na miejscu zdarzenia. W Gorzowie, jak i w okolicy, w tym również na drodze ekspresowej S3.

Szeroki zakres usług elektromechanika

Oferowana przez naszą firmę pomoc auto-elektryka obejmuje m.in.:

  • naprawy rozruszników i alternatorów,
  • ładowanie rozładowanych i wymiana niesprawnych akumulatorów,
  • rozruch pojazdów z kabli,
  • awaryjne otwieranie samochodów z zamkiem centralnym,
  • naprawy awarii immobiliserów oraz autoalarmów,
  • wymiana żarówek, bezpieczników i inne naprawy oświetlenia,
  • naprawy usterek układu zasilania, rozruchu i zapłonu,
  • naprawy uszkodzonych kabli i przewodów.

Skuteczna i przede wszystkim szybka pomoc

Naprawdę szybko rozwiązujemy problemy z elektryką w aucie, które uniemożliwiają dostanie się do pojazdu, odpalenie samochodu, czy dalszą, bezpieczną podróż. Większość napraw jesteśmy w stanie wykonać praktycznie od ręki na miejscu awarii, bez konieczności holowania samochodu do warsztatu. Jeśli masz więc problem z uruchomieniem pojazdu, nieświęcącymi się światłami stopu, czy nawalił Ci alternator, nie wahaj się ani minuty! Zadzwoń do nas. Powierz swój samochód i swoje bezpieczeństwo na drodze profesjonalistom!