Laweta Gorzów Wielkopolski

Gdy miałeś stłuczkę, drobną kolizję lub wypadek. Gdy Twój samochód zgasł i nie chce ponownie odpalić, a jesteś w centrum miasta bądź w trasie. Jeśli Twoje auto nie nadaje się do dalszej jazdy, zadzwoń po naszą pomoc drogową! Świadczymy pomoc autolawety na terenie województwa lubuskiego, w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego i na trasie S3. Posiadamy konkurencyjne ceny. Oferujemy wynajem autolawety do samochodów sprawnych lub sprowadzany z Niemiec. Laweta Gorzów Wielkopolski. 

Autolaweta Gorzów Wlkp.

Oferujemy całodobowe holowanie i transport lawetą uszkodzonych pojazdów osobowych, dostawczych i busów – powypadkowych, jak i tych, których usterka nie może być naprawiona na miejscu awarii. Transport możemy zapewnić także kierowcy oraz pasażerom uszkodzonego pojazdu. W takich przypadkach prosimy podać przy zgłoszeniu liczbę osób, które będziemy mieli zabrać naszym samochodem.Działamy 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów przystosowanych do holowania. Każda nasza laweta pozwala szybko i pewnie zabezpieczyć załadowany na nią samochód, który odwieziemy we wskazane miejsce lub do mechanika. Naszą firmę cechuje profesjonalizm i duże doświadczenie.Współpracujemy ponadto z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce, co znacznie ułatwia uzyskanie zwrotu kosztów za holowanie pojazdu z obowiązkowego ubezpieczenia OC.
laweta Gorzów Wielkopolski

Laweta S3

Zdarzył Ci się wypadek na trasie szybkiego ruchu S3 w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego? Twój samochód uległ awarii i nie wiesz, co teraz zrobić? Z powodu natężenia ruchu jest to miejsce bardzo niebezpieczne. Najlepszym wyjściem będzie w tej sytuacji skorzystanie z usługi profesjonalnej auto lawety. Gwarantujemy szybką pomoc. Oferujemy pomoc drogową i holowanie.

Transport aut sprawnych

Potrzebujesz przetransportować sprawne auto z punktu A do punktu B? Skończył Ci się przegląd lub nie masz ważnego OC? Chcesz przewieźć auto z Niemiec do Polski? Skorzystaj z naszego wynajmu autolawet Gorzów Wielkopolski. Oferujemy także transport na lawecie aut nieuszkodzonych, w pełni sprawnych, sprowadzanych z Niemiec, czy bez ważnego ubezpieczenia bądź przeglądu. Przewozimy zarówno samochody osobowe jak i dostawcze i busy.

Potrzebujesz pomocy drogowej w okolicach Gorzowa Wlkp.? Skorzystaj z naszych usług – pomoc drogowa Gorzów.

Gdzie jeździmy?

Międzyrzecz

Słubice

Świecko

Skwierzyna

Niemcy

Droga S3