Pomoc drogowa na S3

Wypadki i awarie aut mogą zdarzyć się na każdej drodze. Szczególnie niebezpieczne są zdarzenia na drogach szybkiego ruchu takich jak drogi ekspresowe czy autostrady. Jest tak, ponieważ samochody na nich osiągają prędkość bliską niemal 140 km/h. Jedną z takich dróg jest droga S3. Biegnie ona m.in. przez Gorzów Wielkopolski, z którego pomoc świadczy nasza firma. Jest to jedna z najważniejszych tras w Polsce, łącząca północ z południem polski oraz z granicami zachodnimi kraju. Droga S3 charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu, dlatego niezwykle ważne jest zapewnienie kierowcom bezpieczeństwa i pomocy w razie nagłych wypadków i awarii. Pomoc drogowa na S3. 

pomoc drogowa na s3

Pomoc drogowa droga S3 – Dawid Mądry

W naszej firmie oferujemy pomoc drogową na drodze S3 w okolicach takich miejscowości jak Skwierzyna czy Świecko. Nasza całodobowa pomoc drogowa na drodze S3 jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W razie awarii lub wypadku, jeśli potrzebujesz pomocy drogowej, wystarczy zadzwonić pod numer +48 601 854 170 a ekipa zostanie natychmiast skierowana na miejsce zdarzenia. Szukasz kompleksowej usługi pomocy drogowej na drodze S3? Zaufaj specjalistom, którzy znają się na swoim fachu. Holujemy samochody osobowe, jak i samochody dostawcze.

Awaria samochodu na S3

Twój samochód uległ awarii na drodze S3? Szukasz profesjonalnej pomocy drogowej, która odholuje Twój samochód? Pomoc drogowa Dawid Mądry na drodze S3 jest w pełni profesjonalna i posiada wszystkie niezbędne sprzęty i narzędzia do udzielenia pomocy w każdej sytuacji. Wykonujemy wszelkie czynności z zakresu pomocy drogowej. Kierowcy mogą być pewni, że zawsze mogą liczyć na fachową i szybką pomoc, gdy tego potrzebują. Oferujemy zarówno naprawę na miejscu, jak i transport samochodu. Zespół wykwalifikowanych mechaników i specjalistów jest gotowy udzielić wsparcia pomocy drogowej w każdej sytuacji, od drobnych awarii po poważne wypadki.

Oprócz kompleksowej pomocy drogowej Gorzów Wlkp. świadczymy usługi transportu pojazdów z Niemiec. Zakresu usług naszej firmy to również wulkanizacja czy auto laweta.

Gdzie jeździmy?

Międzyrzecz

Słubice

Świecko

Skwierzyna

Niemcy

Droga S3