Pomoc drogowa Gorzów Wielkopolski

Samochód odmówił Ci posłuszeństwa w połowie drogi do celu? Złapałeś gumę? A może miałeś stłuczkę lub wypadek? Jeśli jesteś w trasie i potrzebujesz pomocy fachowca, zadzwoń do nas! Dawid Mądry Pomoc Drogowa Gorzów Wielkopolski współpracuje z ADAC, a nasza oferta to całodobowa pomoc drogowa przy trasie szybkiego ruchu S3 (Gorzów Wielkopolski – Skwierzyna – Międzyrzecz) oraz w Niemczech i okolicy Słubic, oraz Świecka. Nasze auto z profesjonalnym wyposażeniem serwisowym rusza na miejsce zdarzenia zaraz po przyjęciu zgłoszenia. Możesz być więc pewien, że przybędziemy tak szybko, jak tylko się da. Jeśli będzie to możliwe, naprawimy Twój samochód, żebyś mógł spokojnie jechać dalej lub odholujemy Twoje auto – pomoc drogowa Gorzów Wlkp. 

pomoc drogowa gorzów

Pomoc drogowa Gorzów 24h

Twój samochód wziął udział w wypadku lub kolizji w porze nocnej? Nasze lawety świadczą pomoc na terenie Gorzowa Wlkp. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy autoholowanie samochodów osobowych, dostawczych, busów jak i ciężarowych. Nasza firma działa na terenie województwa lubuskiego już od ponad 12 lat. Na naszą pomoc może liczyć każdy kierowca niezależnie od rodzaju zdarzenia drogowego. Posiadamy liczną flotę, dlatego każda nasza autolaweta może być w miejscu wypadku bardzo szybko.

Mobilna auto naprawa Gorzów

Jeśli Twój samochód uległ awarii na drodze, jest szansa, że obędzie się bez wzywania holownika. Nasza firma świadczy również mobilny serwis samochodowy. Zapewniamy szybką pomoc na drodze tak, abyś mógł od razu kontynuować jazdę. Dokładamy wszelkich starań, ale przystosować Twój samochód do jazdy w jak najkrótszym czasie. Mamy ogromne doświadczenie w naprawach pojazdów osobowych i innego typu. Nasz mobilny mechanik gwarantuje profesjonalną pomoc 24h na dobę. Dlatego możecie dzwonić o każdej porze.  

Awaryjne otwieranie auta Gorzów

Zaciął się lub zamarzł Ci po mroźnej nocy zamek w aucie? A może przez przypadek zatrzasnąłeś w aucie kluczyki? Nie przejmuj się! Może zdarzyć się każdemu. Jeśli więc z jakiegoś powodu nie możesz dostać się do swojego auta, zadzwoń do nas! Nasza auto pomoc zapewnia również awaryjne otwieranie samochodów stojących na terenie Gorzowa Wlkp. i okolic. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i bezcenne doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu problemów. Szybko zjawiamy się na miejscu i co najważniejsze pomagamy Ci dostać się do środka pojazdu bez szkody dla zamka, całego mechanizmu, czy szyby lub drzwi! Nie daj sobie zniszczyć auta. Zadzwoń po profesjonalistów!

Mobilny Auto-elektryk Gorzów

Nasza firma świadczy nie tylko takie usługi jak laweta czy holowanie. Potrafimy naprawić instalacje elektryczne i systemy elektroniczne w samochodach wszystkich, poruszających się po polskich drogach marek. Posiadamy nowoczesny sprzęt do diagnostyki komputerowej i napraw, a każdy nasz auto-elektryk to specjalista w swoim fachu. Nasi elektromechanicy zajmą się dla Ciebie zarówno naprawą i regeneracją rozruszników, alternatorów, czy silników wycieraczek, jak również montażem alarmów samochodowych i radioodbiorników oraz serwisem klimatyzacji. Większość usterek jesteśmy w stanie usunąć w ciągu kilku godzin. Naszym atutem jest jednak przede wszystkim solidność i uczciwość wobec Klienta.

Nasza firma oferuje również mobilną wulkanizację opon w Gorzowie Wlkp.!

Gdzie jeździmy?

Międzyrzecz

Słubice

Świecko

Skwierzyna

Niemcy

Droga S3