Awaryjne otwieranie auta

Niestety dostanie się do własnego auta nie zawsze jest tak oczywiste, jakby mogło się wydawać. Nieprzyjemne sytuacje, w których będziesz musiał „włamać się” do swojego samochodu, mogą zdarzyć się nawet najbardziej zapobiegliwym kierowcom. W takich sytuacjach z pomocą przychodzimy my.
Od lat na terenie Gorzowa Wlkp. i okolic zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów, do których właściciele stracili dostęp w wyniku różnych sytuacji losowych. Działamy szybko i skutecznie, a do tego 24h/dobę, byś w jak najkrótszym czasie mógł zasiąść za kierownicą nie zastanawiając się przy tym, gdzie będziesz mógł tanio wymienić zamek.

Brak kluczyków - Awaryjne otwieranie samochodu Gorzów

Jeśli zdarzyło Ci się zgubić, połamać lub zwyczajnie zatrzasnąć kluczyki wewnątrz pojazdu, nie podejmuj działań na własną rękę. Zadzwoń do nas! Wielokrotnie pomogliśmy kierowcom w Twojej sytuacji. Posiadamy odpowiedni sprzęt i przede wszystkim doświadczenie, które pozwalają nam przeprowadzić awaryjne otwieranie samochodu bez szkody dla mechanizmu, klamki bądź szyby.
Bez problemu odblokowujemy zamki we wszystkich modelach aut osobowych spotykanych na polskich drogach. Także tych, które zostały wyposażone w podwójnie ryglowane drzwi.

Zamarznięty zamek

Zostawiając zimą auto na parkingu naziemnym może spotkać Cię rano niemiła niespodzianka. Nawet jeśli wyposażone jest w zamek centralny. W przypadku takich pojazdów nie zamarza bowiem wkładka, lecz siłowniki odpowiedzialne za odblokowywanie drzwi.
Gdy mróz zablokował Ci dostęp do auta, nie ryzykuj stosując domowe sposoby typu „woreczek z ciepłą wodą”, czy tanie odmrażacze z hipermarketu. Zadzwoń po nas. Dzięki naszej usłudze awaryjnego otwierania samochodu szybko zapomnisz o nieprzyjemnym poranku i z pewnością nie spóźnisz się do pracy, czy na ważne spotkanie.

Rozładowany akumulator

Właściciele aut z zamkiem centralnym nie muszą wcale zgubić, czy zatrzasnąć kluczyków bądź pilota. Wystarczy, że zepsuł Ci się akumulator lub zapomnisz zgasić świateł.
Nasza oferta obejmuje także awaryjne otwieranie samochodów, w których drzwi zostały zablokowane przez niesprawny lub rozładowany akumulator.

 

Nie wahaj się. Zadzwoń do nas, jeśli nie możesz dostać się do własnego auta. Bez względu na powód i porę dnia!