Holowanie/Laweta

Gdy miałeś stłuczkę, drobną kolizję lub wypadek. Gdy Twój samochód zgasł i nie chce ponownie odpalić, a jesteś w centrum miasta bądź w trasie. Jeśli Twoje auto nie nadaje się do dalszej jazdy, zadzwoń po naszą pomoc drogową!

Laweta Gorzow / Holowanie Gorzów

Oferujemy całodobowe holowanie i transport lawetą uszkodzonych pojazdów osobowych, dostawczych i busów – powypadkowych, jak i tych, których nie można naprawić na miejscu awarii. Transport możemy zapewnić także kierowcy oraz pasażerom uszkodzonego pojazdu. W takich przypadkach prosimy podać przy zgłoszeniu liczbę osób, które będziemy mieli zabrać naszym samochodem.
Działamy 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów przystosowanych do holowania. Każda nasza laweta pozwala szybko i pewnie zabezpieczyć załadowany na nią samochód, który odwieziemy we wskazane miejsce.

Współpracujemy ponadto z wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce, co znacznie ułatwia uzyskanie zwrotu kosztów za holowanie pojazdu z obowiązkowego ubezpieczenia OC. Potrzebujesz holowania w Gorzowie? Zadzwoń!

Transport aut sprawnych

Oferujemy także transport na lawecie aut nieuszkodzonych, w pełni sprawnych, sprowadzanych z Niemiec, czy bez ważnego ubezpieczenia bądź przeglądu.