Wulkanizacja

Źle wyważone koła, czy montaż starych opon może nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Nie zawsze mamy jednak wpływ na stan ogumienia w naszym pojeździe. Owszem, możemy korzystać z usług zawsze tego samego, sprawdzonego warsztatu, czy prawidłowo przechowywać i odpowiednio konserwować opony. Nie mamy jednak wpływu na to, czy jedna z nich nie okaże się pewnego ranka przebita lub czy w trakcie drogi nie złapiemy gumy.

W awaryjnych sytuacjach, jak i w okresie wymiany opon z letnich na zimowe i odwrotnie, służymy naszym Klientom pomocą. Oferujemy serwis opon i wulkanizację 24h we wskazanej przez Ciebie lokalizacji lub bezpośrednio na miejscu zdarzenia, na terenie Gorzowa i okolic.

Fachowa wulkanizacja 24h w dobrej cenie

Nasza firma zatrudnia zespół doświadczonych, wykwalifikowanych wulkanizatorów. Posiadamy ponadto odpowiedni sprzęt i narzędzia, które pozwalają szybko i skutecznie dokonywać napraw, czy wymiany. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje przede wszystkim:

  • montaż i demontaż kół,
  • wyważanie,
  • dopompowywanie kół,
  • wymianę opon przebitych, jak również zimowych na letnie i odwrotnie,
  • prostowanie oraz wymianę felg.

Dzwoniąc po nas wiesz, że nie musisz się martwić, czy dobrze zamontowałeś koło zastępcze. Nie musisz też walczyć z zapieczonymi śrubami, czy też w ogóle podejmować się wymiany opony w środku nocy lub w drodze na ważne spotkanie. Pomożemy Ci także wtedy, gdy zapomnisz odpowiednio wcześnie zmienić opony z letnich na zimowe. Działamy fachowo, skutecznie i co najważniejsze całodobowo. Mobilna wulkanizacja 24h to doskonałe rozwiązanie w nagłej potrzebie, jak i duże ułatwienie dla zapracowanych kierowców.

Szybko na miejscu awarii

Jeśli masz więc problem z ogumieniem i potrzebujesz szybkiej pomocy lub nie chcesz po prostu stać w długich kolejkach do mechanika, zadzwoń do nas! W przypadku awarii wyruszymy zaraz po przyjęciu Twojego zgłoszenia. Na wymianę opon umówimy się w dogodnym dla Ciebie terminie. Gwarantujemy także możliwie krótki czas napraw lub wymiany ogumienia. Oferyujemy równięż wulkanizcję na autostradzie S3 w okolicach Gorzowa. Zapraszamy.