Holowanie/laweta Niemcy

Pomagamy polskim kierowcom, którzy mieli wypadek lub ich auta odmówiły posłuszeństwa za granicą. Nasza pomoc drogowa oferuje całodobowe holowanie z Niemiec samochodów osobowych, a także minivanów, busów i aut dostawczych. Działamy głównie w okolicach Świecka i Słubic, lecz przyjedziemy po Ciebie i Twój niesprawny samochód także w inne części Brandenburgii.

Nasza firma to partner ADAC – marki cieszącej się zaufaniem kierowców z całej Europy. Dysponujemy ponadto naprawdę dużą flotą lawet, dzięki czemu do większości zgłoszeń możemy wyruszyć zaraz po ich przyjęciu. Zapewniamy jednak nie tylko szybkie i bezpieczne holowanie z Niemiec uszkodzonego auta na lawecie, czy transport dla kierowcy, lecz także przewóz wszystkich współpasażerów.

Naszym niewątpliwym autem jest ponadto współpraca z największymi, polskimi firmami ubezpieczeniowymi, co jest pomocne m.in. przy chęci uzyskania zwrotu kosztów poniesionych w związku z holowaniem auta z Niemiec z OC Twojego bądź sprawcy wypadku.

Transport aut sprowadzanych z zagranicy

Jeśli planujesz kupić samochód za granicą, gdzieś w okolicy Frankfurtu nad Odrą, również zgłoś się do nas. Przywieziemy go dla Ciebie na lawecie do Polski, we wskazane przez Ciebie miejsce.