Historia firmy
03 Listopad
2016
Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas naszych klientów jest na wagę złota dlatego też, z szacunku do klientów, uruchomiliśmy ofertę aut zastępczych tak, aby bez problemów mogli kontynuować podróż bez dodatkowych kosztów. Wszystkie opłaty pobieramy sami od ubezpieczalni, bez obarczania klienta obowiązkiem przygotowania dokumentacji!
06 Grudzień
2015
Nie tylko pomagamy osobom poszkodowanym w okolicach trasy s3, Słubic, Świecka czy Gorzowa, ale staramy się też na święta uszczęśliwić dzieci i podarować tym najbardziej potrzebującym z Gorzowa i okolic choć trochę uśmiechu na twarzy :)
15 Sierpień
2012
Niosąc Pomoc naszym klientom z Pasji, a nie wyłacznie chęci zarobku odbiło się to szerokim echem że ,,Pomoc drogowa Dawid Mądry" świadczy usługi na najwyższym poziomie. Dlatego też byliśmy zmuszeni poszerzyć naszą flotę, aby sprostać wyzwaniom, które stawiali nam klienci i jeszcze sprawniej rozwiązywać ich problemy związane z samochodami!
21 Maj
2011
Będąc świadomym tego, iż nie ma potrzeby holowania każdego auta do najbliższego warsztatu, zorganizowaliśmy pierwszy mobilny warsztat w województwie lubuskim. Będąc rzetelną firmą, nie chcemy naciągać klientów na dodatkowe koszty związane z holowaniem, jeżeli nie ma takiej potrzeby, a usterkę można usunąć w terenie.
01 Luty
2010
Właśnie wtedy zaczeliśmy swoją przygodę - od zakupu pierwszej lawety i właśnie wtedy zrozumieliśmy jak fascynującym zajęciem jest niesienie pomocy ludziom dzięki pomocy drogowej.