Holowanie S3 | Laweta S3

Twoje auto odmówiło posłuszeństwa na środku drogi ekspresowej i nie wiesz co robić? A może miałeś wypadek lub drobną kolizje na S3 gdzieś na trasie Gorzów Wielkopolski – Skwierzyna – Międzyrzecz? Jeśli Twój samochód nie nadaje się do dalszej jazdy, ani nie ma możliwości naprawy go na miejscu zdarzenia, dzwoń po naszą pomoc drogową!
Wyruszymy zaraz po przyjęciu Twojego zgłoszenia. Przyjedziemy nowoczesną lawetą, w krótkim czasie załadujemy na nią Twoje niesprawne auto i odwieziemy je we wskazane przez Ciebie miejsce. Jeśli będziesz chciał zabierzemy także Ciebie i współpasażerów. Poinformuj nas tylko o takiej potrzebie w trakcie przyjmowania przez nas zgłoszenia.

Oferujemy całodobowe holowanie aut unieruchomionych na S3. Każda nasza laweta przystosowana jest do transportu pojazdów osobowych, jak również busów i aut dostawczych. Działamy szybko i profesjonalnie. Jesteśmy ponadto partnerem ADAC i współpracujemy z różnymi, polskimi firmami ubezpieczeniowymi.

Holowanie sprawnych pojazdów - Holowanie S3 | Laweta S3 

Nasza oferta nie kończy się jednak na holowaniu na lawecie aut powypadkowych, czy poważnie uszkodzonych. Zajmujemy się także transportem sprawnych pojazdów nie posiadających np. ważnego OC, czy przeglądu technicznego.