Holowanie/Laweta

Przyjeżdżamy na miejsce wypadku, kolizji lub też poważnych awarii samochodów mających miejsce w Skwierzynie, na drodze ekspresowej S3, czy innych miejscowościach pod Gorzowem Wielkopolskim. Nasza pomoc drogowa oferuje całodobowe holowanie na lawecie uszkodzonych i niesprawnych pojazdów osobowych, jak również dostawczych i busów. Jeśli więc Twój samochód nie nadaje się do dalszej podróży, nie zastanawiaj się długo. Zadzwoń po fachowców!

Posiadamy flotę nowoczesnych lawet do bezpiecznego holowania mniejszych i większych pojazdów, a do tego jesteśmy partnerem cenionego w całej Europie automobilklubu ADAC i współpracujemy z wiodącymi w Polsce ubezpieczycielami. Z nami masz więc pewność, że Twoje auto będzie solidnie zabezpieczone i odwiezione do wskazanego przez Ciebie warsztatu lub w inne wybrane miejsce, a zwrot kosztów holowania z OC – Twojego bądź sprawcy wypadu, nie będzie niósł ze sobą żadnych problemów.

Jeśli przy zgłoszeniu podasz nam liczbę osób, które z Tobą podróżowały, możemy zapewnić dla nich i dla Ciebie transport z miejsca zdarzenia. Wystarczy, że zgłosisz nam taką potrzebę.

Laweta do transportu aut nieuszkodzonych

Nasza oferta obejmuje także holowanie w pełni sprawnych aut, w tym m.in. tych sprowadzonych z Niemiec, czy bez ważnych badań technicznych.