Holowanie/Laweta

Zapewniamy szybką pomoc kierowcom, którzy mieli stłuczkę lub wypadek w Słubicach bądź w okolicy, także na za granicą. Posiadamy jedną z największych w województwie flot pojazdów umożliwiających bezpieczne holowanie z Niemiec, przygranicznych Słubic, jak i okolicznych miejscowości aut osobowych, dostawczych oraz busów. Jeśli więc uczestniczyłeś w kolizji lub Twój samochód uległ awarii, nie nadaje się do dalszej jazdy i nie można naprawić go na miejscu zdarzenia, zadzwoń do nas! Przyjedziemy z lawetą i w kilka chwil zabierzemy Twój pojazd z miejsca wypadku.

Nasza pomoc drogowa obejmuje usługę holowania na lawecie 24h/dobę we wszystkie dni tygodnia. Zapewniamy jednak nie tylko transport uszkodzonego pojazdu, lecz także przewóz wszystkich pasażerów. Wystarczy, że przy zgłoszeniu podasz nam liczbę osób, którym mamy zapewnić transport.

Aby móc zaoferować Ci kompleksową obsługę, współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi w kraju. Dzięki temu nie będziesz miał problemów z uzyskaniem zwrotu za holowanie z Niemiec, Słubic, czy okolic z OC.

Laweta do przewozu aut sprawnych

Oferta naszej firmy obejmuje również transport nieuszkodzonych pojazdów – bez ważnego przeglądu technicznego, ubezpieczenia, jak i sprowadzanych z Niemiec w celach prywatnych lub sprzedażowych.