Holowanie/Laweta Świecko

Miałeś wypadek lub stłuczkę w okolicach Świecka? A może auto odmówiło Ci posłuszeństwa na środku drogi gdzieś w okolicy? Nie czekaj! Zadzwoń po naszą pomoc drogową!
Oferujemy całodobowe holowanie z Niemiec oraz Świecka i okolic uszkodzonych samochodów osobowych, dostawczych oraz minivanów i busów. Dysponujemy flotą profesjonalnych lawet, którymi odwozimy pojazdy nie nadające się do dalszej drogi do warsztatu lub w inne miejsce wskazane przez właściciela. Decydując się na naszą pomoc drogową, zyskujesz pewność, że Twój pojazd będzie odpowiednio zabezpieczony podczas transportu.

Poza holowaniem na lawecie uszkodzonych samochodów, zapewniamy również transport kierowcy i pasażerom. Podczas zgłoszenia prosimy poinformować nas o takiej potrzebie i podać liczbę osób, które mamy przewieźć.

Dzięki współpracy z czołowymi ubezpieczycielami w Polsce nasi Klienci nie mają problemów z uzyskaniem zwrotu kosztów poniesionych w związku z holowaniem z Niemiec, czy Świecka z polisy OC – własnej, czy też sprawcy wypadku.

Transport aut całych

Nasza firma zajmuje się również transportem samochodów sprawnych. Laweta może posłużyć np. przewozowi aut sprowadzonych z Niemiec, jak również bez ważnych badań technicznych.